Feministiký

Berlín se chlubí sexshopem pro vegany. Zajímavý je svým zbožím

Berlín se chlubí sexshopem pro vegany. Zajímavý je svým zbožím
Zdroj: facebook.com

Veganské obchody v Berlíně jsou už dlouhou dobu běžné. Ale teď je Berlín unikátní sexshopem pro vegany. Obchod Other Nature se nachází v berlínské čtvrti Kreuzberg. Cílem bylo vytvořit přátelský a otevřený prostor, proto nesvítí neonovými barvami jako sexshopy známé z Čech.

Životní styl, který se zaměřuje na ohleduplnost vůči zvířatům, je v Německu hodně rozšířený, a tak se již neomezuje jen na stravování. Veganská prodejna s erotickými pomůckami se nachází v Mehringdamm 79 v Berlíně.

Obchod je prosvětlený díky velkým oknům, a tak na zákazníky můžete vidět z ulice. Jsou zde pohovky, kde můžete pít čaj. Je to zkrátka úplně jiná atmosféra, uvedla manažerka obchodu Tamara Ries pro deník Die Welt.

Provozovatelé obchodu dbají na to, aby výrobky neobsahovaly žádné zvířecí produkty. Zboží je dodané od veganských výrobců nebo od konvenčních firem. Obchod se podle zakladatelek vyznačuje i dalšími přívlastky. Například feministický, ekologický a vstřícný homosexuální orientaci. Nabídka produktů udělá radost každému pohlaví.

Související obsah

Podobné prodejny jsou podle Riesové v USA i v Kanadě, Other Nature se odlišuje pečlivě vybraným sortimentem.

dav, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz