Domácí

Dívku omámili v tetovacím salonu! Netuší, co tam s ní dělali

Dívku omámili v tetovacím salonu! Netuší, co tam s ní dělali
Zdroj: Thinkstockphotos

Návštěva jednoho z pražských tetovacích salónů skončila jinak, než mladá dívka (20) předpokládala. Vše začalo úplně normálně až do chvíle, kdy dívka přijala pití a následných několik desítek minut vůbec neví, co se s ní dělo. Kriminalisté si myslí, že tento případ není ojedinělý, proto žádají klienty s podobnou zkušeností o pomoc.

Tetování si v poslední době pořizuje stále více lidí a dost často nekončí u jednoho, ale naopak se jejich vášeň pro zdobení kůže jen zvětšuje. To se ale netýká dívky z Prahy, pro kterou skončila návštěva jednoho z tetovacích salónů na Žižkově pořádným traumatem.

Stačilo, aby si od tatéra vzala pití. Po chvíli se dostala do stavu, kdy byla úplně bezvládná a vůbec netušila, co se s ní během té doby dělo. Když přišla k sobě, vše nahlásila policii. Znalecká expertíza prokázala, že nápoj skutečně obsahoval psychotropní látku.

V rámci vyšetřování se dívka podrobila lékařskému vyšetření, které mělo prokázat, jestli nedošlo ke znásilnění. Lékaři po vyšetření konstatovali, že na dívce nebyla vykonána jakákoliv forma soulože. Otázkou tak zůstává, co se stalo v době, kdy byla dívka mimo. V tomto období se totiž mohlo stát cokoliv, co by poškozené mohlo být za normálních okolností nepříjemné.

Související obsah

Kriminalisté proto žádají o pomoc každého, kdo navštívil tetovací salón nebo studio v oblasti Prahy 3 Žižkova a má podobnou zkušenost.

"Detektivům by v prošetřování pomohla jakákoliv maličkost. Zde hovoříme například o situaci, že se něco obdobného přihodilo i někomu jinému a ten si například pamatuje drobné útržky dění kolem něj v době kdy byl omámen, které si prozatím nechal pro sebe," vysvětlil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Tatéři se shodují že podobné jednání je naprosto zavrženíhodné a neetické. Navíc to poškozuje pověst jejich řemesla.

Související obsah

Jakékoliv informace týkající se případu přijme policie na tísňové lince 158 nebo na kterékoliv služebně.Tatéra policisté obvinili z nedovoleného nakládání a výroby omamných a psychotropních látek a jedů. Za to mu hrozí až pětileté vězení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÝ HIT! Takhle se nechávají tetovat lidé po celém světě! K tomu byste se neodvážili

ÚŽASNÝ NÁPAD: Hluchá dívka si nechala udělat tetování. Tohle znamení jí změnilo život!

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz