Tvoje tvář má známý hlas

TVÁŘ: Komu utekl postup o pouhý bod? Kdo měl jít dál podle vás?

TVÁŘ: Komu utekl postup o pouhý bod? Kdo měl jít dál podle vás?
Zdroj: TV Nova

Čtveřice finalistů show Tvoje tvář má známý hlas je jasná. Ve finále zabojují o celkový triumf Hana Holišová, Ivana Chýlková, David Kraus a Iva Pazderková. Body porotců a samotných soutěžících rozhodly neúprosně.

O finalistech je jasno. A v jednom případě rozhodl opravdu jen jeden jediný bod. Rozdíl mezi Ivou Pazderkovou na posledním postupovém čtvrtém místě a Aničkou Fialovou na prvním nepostupovém místě byl právě ten jeden jediný bod.

Mladá a krásná talentovaná herečka měla smůlu - stačilo, aby ji jen jednou někdo z porotců dal na vyšší příčku a finálovou účast by měla v kapse. A nutno podotknout, že v posledním - 9. dílu - byla dokonalá a výhra ji utekla jen o kousíček.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PO 9. DÍLU NAJDETE ZDE.

Po sečtení hlasů byla na prvním místě společně s Hanou Holišovou - rozhodnout tak musely hlasy poroty a těch měla víc právě Hana Holišová, která sama přiznala, že výhru přála právě Anně Fialové s její mladičké doprovázející tanečnici.

Anna Fialová si tak během jednoho večera vybrala pořádný kopec smůly - vítězství v 9. dílu i postup do finále ji unikly opravdu o ty nejmenší možné kousíčky. Pazderková postoupila do finále se ziskem 214 bodů, Fialová jich po 9 kolech měla 213...

CELÝ 9. DÍL SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS SI MŮŽETE PUSTIT ZDE.

Anička se ale se soutěží rozloučila velmi důstojně - její Sia všechny doslova šokovala a dech se z vystoupení tajil nejen porotě, ale i divákům v sále a u televizních obrazovek!

Kdo z vyřazených soutěžících by si podle vás nejvíce zasloužil účast ve finále? Hlasujte v naší anketě!

Podívejte se na skvělé vystoupení Anny Fialové: 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘEKVAPENÍ VEČERA: Zpěvačka Sia v podání Aničky Fialové? Husina, šok a smršť emocí!

SLZY A DOJETÍ: Petr Rychlý jako Andrea Bocelli? Při jeho vystoupení běhal mráz po zádech!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz