Video

VIDEO: Lovkyni trofejí se koníček vymstil. Napadl ji lev!

Video z Afriky ukazuje pomstu lva, který napadl lovkyni trofejí. Video se šíří internetem, aby upozornilo na současnou situaci lovu exotických zvířat.

Úsměv rychle přešel lovkyni, která v Africe zastřelila lva. Žena hrdě přistoupila ke své oběti a s puškou v ruce si ulovenou trofej prohlížela.

Dvojice na videu vypadá, jakoby se fotila, muž se však později přesune ke kontrole fotoaparátu. Pózování se následně pro ženu mění v noční můru. Ze zadu na ni zaútočí lev, který vypadá, že se chystá pomstít za zabitého druha.

Související obsah


Není jasné, zda se jedná o reálné video, nebo byl záznam zinscenován. Na YouTube ho zveřejnil Jayden Taner s heslem #StopTrophyHunting, tedy zastavte lov trofejí. "Pro mě je tohle video ukázkou zoufalé situace, kterou si musí svět uvědomit. Každý rok lovci trofejí zabijí tisíce exotických zvířat, u kterých pak ještě pózuji kvůli fotce. Ohrožují tak přežití druhů těchto úžasných zvířat," uvedl Jayden Taner. Lovci jsou ochotni zaplatit za lov lvů v přepočtu téměř 830 tisíc korun.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz