Dívka

Dívka skončila na chodbě jen v ručníku. Museli jí pomoct strážníci

Dívka skončila na chodbě jen v ručníku. Museli jí pomoct strážníci
Zdroj: Městská policie

Drsnou partnerskou hádku řešili strážníci městské policie v Hradci Králové. Když byli přivoláni do domu, kde si partneři velmi hlasitě vyměňovali názor, našli na chodbě plačící dívku zabalenou jen do ručníku. Strážníci jejího bývalého partnera vykázali, po chvíli se ale zase vrátil, navíc notně opilý.

Když strážníci hradecké městské policie přijeli řešit hlasitou hádku, nestačili se divit. "Na chodbě domu nalezli plačící mladou dívku oblečenou pouze do ručníku. Byla velmi rozrušená. Vysvětlila, že se v jejím bytě nachází bývalý přítel, který nechce odejít a ona se ho bojí," uvedla tisková mluvčí hradeckých strážníků Eva Kněžourová.

Muž strážníkům tvrdil, že se přišel jen s dívkou domluvit, kdy si dívka odveze věci, které u něj nechala. Po hádce před ním ale polonahá dívka utekla na chodbu. Strážníci muži domluvili, ten byt opustil a vypadalo to, že vše spěje k poklidnému řešení.

"Po hodině se však vrátil zpět a opět si chtěl vyjasňovat rozchod. Na toto jednání se již posilnil notnou dávkou alkoholu. Přivolané strážníky dívka prosila, aby už ho odvedli pryč nadobro, že se ho opravdu velmi bojí," dodala mluvčí strážníků Eva Kněžourová.

Související obsah

Muž nadýchal 1,53 promile alkoholu. Protože s ním v takovém stavu nebylo domluvy, odvezli jej strážníci na záchytku k vystřízlivění. Kromě účtu za pobyt na záchytce navíc odešel s pětitisícovou pokutou.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HÁDKA LIVE: Leoš Mareš se pohádal s přítelkyni přímo před kamerou

Krvavý konec manželské hádky. MUŽI POZOR, tohle se vám stane, když nebudete pomáhat v domácnosti

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz