Výtržnictví

Drama v centru Prahy! Agresivní žena se poprala se strážníky!

V centru Prahy vylezla mladá žena na sochu sv. Václava. Když ji strážníci sundali dolů, začala být agresivní a napadat je. Skončila v nemocnici. Případem se nyní zabývají i policisté.

Když v půl třetí ráno projížděla hlídka strážníků z Prahy 1 po Václavském náměstí, spatřila na podstavci v zadní části sochy sv. Václava ženu, která něco nesrozumitelně vykřikovala. Byla viditelně rozrušená a pod vlivem alkoholu nebo drog.

Na výzvu strážníků, aby slezla dolů, reagovala slovy: Pojď ty nahoru…! "Protože žena měla nekoordinované pohyby a hrozilo, že by mohla spadnout dolů, strážníci ji opatrně stáhli na zem. Mezitím se na místo dostavili také policisté," uvedla tisková mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Související obsah

V tu chvíli začala být žena agresivní, kopala kolem sebe a snažila se strážníkům vysmeknout. Ti ji proto museli za použití hmatů a chvatů sebeobrany zpacifikovat. Policisté jí potom nasadili služební pouta. Přivolaná záchranná služba následně rozhodla o převozu pětadvacetileté ženy do nemocnice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

Skandální VIDEO válcuje internet: Dopravní policista poslal k zemi drobnou řidičku

tn.cz / gar

K tématu Výtržnictví

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz