Rvačka

Surovec na ulici v Praze zbil pěstí dvě dívky. Doběhli ho strážníci

Surovec na ulici v Praze zbil pěstí dvě dívky. Doběhli ho strážníci
Zdroj: Thinkstockphotos

Drsnému útoku čelily dnes nad ránem dvě dívky v Praze. Agresor je napadl pěstmi a jedné z nich dokonce šlápl na hlavu. Vzápětí ho ale zadrželi strážníci.

Celý incident vypukl před hudebním klubem. Osmnáctiletá slečna se zastala svého kamaráda a od druhého mladíka vzápětí dostala pěstí do obličeje. Podobně dopadla její sedmnáctiletá kamarádka, která se pro změnu chtěla zastat jí. I tu mladík srazil.

Poblíž ale zrovna procházeli strážníci, kteří zaslechli volání o pomoc a zahlédli tři dívky běžící Bubenskou ulicí. Před nimi utíkali dva mladíci. "Dívky na strážníky volaly, ať je zastaví. Hlídka proto muže doběhla," uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Související obsah

Poté, co na místo doběhly i dívky, strážníkům vysvětlily, že jeden z mladíků je měl před hudebním klubem v Praze 2 napadnout pěstí do obličeje. Slovně ale nejprve urážel jejich kamaráda. "Stoupla jsem si mezi ně, abych zamezila dalším urážkám svého kamaráda," popsala strážníkům dívka. Pak ale ihned dostala pěstí do obličeje, až upadla na zem.

Ani to ale agresorovi nestačilo, protože jí ještě surově dupl na hlavu. O tom svědčil i čerstvý otok v jejím obličeji. Když se kamarádka ještě uvedla, že když se pokusila mladíkovi v jeho počínání zabránit, dostala od něj facku i ona.

Související obsah

Zraněné dívce se pak udělalo nevolno a strážníci jí museli přivolat záchrannou službu. Jednadvacetiletý mladý muž se ke všemu přiznal a na svou omluvu dodal, že slečnu udeřit nechtěl, ale cílil na jejího kamaráda, který ho předtím urážel. Mladíka strážníci zadrželi a předali republikové policii.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz