Rodina

Horor v zábavním parku Disney: Kluka (2) stáhl pod vodu aligátor

Rodina si užívala v zábavním parku na Floridě, když se z vody vynořil aligátor a stáhl dvouletého chlapce do laguny. Otec se ho snažil zachránit, potom rodiče zavolali policii. Mrtvé dítě našli potápěči až po téměř dvaceti hodinách.

V zábavním parku Disney, oblíbeném hlavně rodinami s dětmi, potápěči po necelých dvaceti hodinách našli tělo dvouletého chlapce. V úterý večer místního času pětičlenná rodina z Nebrasky relaxovala na břehu laguny Seven Seas u hotelu Grand Floridian, když se z vody vynořil aligátor a na chlapečka zaútočil.

Zvíře pak dítě odtáhlo do vody. Otec se snažil chlapce zachránit, nepovedlo se mu ho ale zachytit a aligátor i se svou obětí zmizel pod vodou. Při záchranné akci se otec poranil na ruce a museli ho ošetřit záchranáři. Matka pak zavolala plavčíka a policii.

Související obsah

Policisté místo prohledávali celou noc a ráno se k pátračům přidaly další jednotky. Po dítěti pátrala  také helikoptéra. Nalezené tělo nebylo od aligátora potrhané.

U nádrže nejsou žádné cedule, které by před nebezpečím varovaly. Turisty pouze upozorní, aby v uměle vytvořené laguně neplavali. Floridský rezort vlastní společnost Disney, jde o hotel spojený se zábavním parkem. Pracovníci prý přemisťují větší aligátory, kteří se rezortu příliš přiblíží. Po nešťastné události vedení parku rozhodlo o uzavření všech pláží.

Podívejte se na reportáž TV Nova:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sežral by i krávu: V Alabamě chytili rekordně velkého aligátora!

Video: Takhle to vypadá, když vás žere krokodýl

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz