Zahraničí

Tragická hra na hřbitově: Dítě (†2) zavalil převrácený náhrobek

Tragická hra na hřbitově: Dítě (†2) zavalil převrácený náhrobek
Zdroj: Profimedia

Hra na schovávanou na největším kodaňském hřbitovu skončila tragédií. Na malého chlapce (†2) spadl jeden z náhrobků a velice vážně ho zranil. I přes okamžitou pomoc rodičů a rychlý zásah záchranářů se už malého chlapce nepodařilo zachránit.

Mladí rodiče chodili často navštěvovat hroby svých příbuzných na dánský hřbitov Vestre. Svého dvouletého syna brali vždy s sebou a aby ho zabavili, hráli s ním hru na schovávanou. Nikdo ale nečekal, že by mezi náhrobky mohlo číhat nebezpečí.

"Hráli určitou formu hry na schovávanou, ale jeden z náhrobků se během toho nešťastně převrátil," zveřejnil portál Dailymail výpověď Kennetha Jensena z dánské policie.

Zoufalí rodiče okamžitě zavolali pomoc, ale záchranáři už nemohli zraněnému dítěti pomoci. Policejní mluvčí neuvedl, zda zemřel chlapec na místě nebo při cestě do nemocnice.

Související obsah

Část hřbitova musela být kvůli tragédii na několik hodin uzavřena, na místě kromě policejního vyšetřování také proběhla kontrola stavu dalších náhrobků. Vedoucí pracovník hřbitova vyjádřil rodině upřímnou soustrast a uvedl: "Je to naprosto strašlivé. Společně s policií přijdeme na to, co se přesně stalo."
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz