Anton Yelchin

Šílená nehoda: Hvězdu Star Treku a Terminátora zabilo vlastní auto

Ve věku 27 let zemřel v neděli ráno mladý herec Anton Yelchin, kterého fanoušci znali jako Kyla Reese z filmu Terminator Salvation nebo navigátora hvězdné lodi Enterprise Pavla Chekova z filmů Star Trek a Star Trek: Do temnoty.

Mladý herec zemřel následkem neuvěřitelné nehody. Jeho vlastní vůz se rozjel po prudké příjezdové cestě a Yelchina přimáčkl na sloupek s poštovní schránkou. Yelchina našli jeho přátelé, kteří o něj měli strach, když se neobjevil na plánované zkoušce.

Tragédii potvrdila také mluvčí losangeleské policie Jenny Hauserová. "K tragické nehodě došlo ve čtvrti Studio City v neděli okolo 1:10 v noci. Vlastní vůz oběti se pozpátku rozjel po prudké příjezdové cestě a přimáčkl muže na cihlový sloupek s poštovní schránkou a bezpečnostní plot," uvedla mluvčí Hauserová.

"Oběť zrovna byla na cestě na zkoušku. Když se neukázal, vydali se jeho přátelé k němu domů, kde jej našli mrtvého u jeho vozu. Vypadá to, že bezprostředně před nehodou vystoupil z vozu, který nechal zaparkovaný na příjezdové cestě," dodala mluvčí policie.

Související obsah

Tragické úmrtí šokovalo filmový svět. Své kondolence mimo jiných nabídlo také filmové studio Paramount, které natočilo také tři filmy ze světa Star Treku, ve kterých Yelchin hrál.

"Všichni v Paramountu se připojujeme ke všem, kteří truchlí nad smrtí Antona Yelchina. Coby člen startrekovské rodiny byl mnohými milován a všemi bude postrádán. Chceme vyjádřit upřímnou soustrast jeho matce, otci a rodině," uvedlo filmové studio v prohlášení.

Právě třetí film z moderního zpracování série Star Trek s podtitulem Do neznáma bude jedním z posledních filmů, ve kterých se Yelchin objeví. Film už je hotový a premiéra v kinech jej čeká 22. července.

Anton Yelchin se narodil 11. března 1989 v ruském Petrohradě. Jeho rodiče, krasobruslaři Irina Korinová a Viktor Yelchin, emigrovali i s malým Antonem do Spojených států v září 1989. Herecká kariéra Antona Yelchina začala ve věku 9 let.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz