Disneyland

FOTO: Vidíte aligátora? Ukrývá se nedaleko místa útoku na dítě

FOTO: Vidíte aligátora? Ukrývá se nedaleko místa útoku na dítě
Zdroj: Twitter

Pár dní uplynulo od tragické nehody, která se udála v zábavním parku Disney na Floridě, kde dvouletý chlapec Lane Graves zemřel po útoku aligátora. Jak se tito predátoři dokáží přiblížit, aniž o nich víte, se můžete přesvědčit na této fotografii.

Pátrači našli tělo až po sedmnácti hodinách pátrání. Chlapce krokodýl stáhnul pod hladinu, kde se utopil. Tato tragédie se stala žhavým předmětem diskuzí.


Zatímco se Disney pustil do zajišťování nových plotů a označení, ve kterých hosty zábavního parku varuje o přítomnosti aligátorů a plazů v areálu, fotograf Rob Caizza sdílel na svůj twitter snímky, které poukazují na diskrétnost a rafinovanost nebezpečných predátorů, kteří nedávno usmrtili malého chlapečka.

 

Zdroj: Twitter

Fotografie byly pořízeny u laguny u hotelu Grand Floridian. Nedaleko od místa, kde k tragické nehodě došlo. Fotografie zachycuje aligátora, který se schovává v úkrytu z posečené trávy. I přesto, že je na fotografii slunečné počasí a všude je perfektní viditelnost, zvířete si jen tak snadno nevšimnete.

Aligátor chlapce stáhl pod vodu, když si hrál přibližně 30 cm. od břehu.

Zdroj: Thinkstockphotos/OC Sheriff
TN.cz

K tématu Disneyland

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz