Umělkyně

Neuvěřitelné! Talentovaná mladá dívka se mění v děsivé monstrum

Neuvěřitelné! Talentovaná mladá dívka se mění v děsivé monstrum
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Seznamte se s velmi nadanou teenagerkou, která pochází z Austrálie. Jmenuje se Lara Wirthová a je jí šestnáct let. Vše se naučila sama podle videí na Youtube!

Hodně dívek v jejím věku se zajímá především o kluky a večírky. Lara Wirthová má jiný koníček - je přebornicí v malování na tělo. Její proměny na sobě samé jsou tak věrohodné, že údajně dokáže člověka vyděsit! Umělkyně se věnuje speciálním efektům, které tvoří pomocí make-upu. Transformuje se do nejrůznějších příšer, plazů a dalších stvoření.

"Trvalo mi dlouho, než jsem se to naučila, ale věděla jsem, že to chci dělat. Viděla jsem tvrobu mnoha lidí na Youtube a snažila jsem se to dělat podle nich," řekla dívka britskému deníku Daily Mail.

"Funguje to tak, že si vyberu, co bych chtěla vytvořit. Pak si to načrtnu na papír a později se to snažím na sobě udělat," dodala. Údajně hledá inspiraci v hororech a jiných filmech. Někdy tvoří jen z vlastní fantazie.

Související obsah

Mladá umělkyně vyhrává nejrůznější soutěže a slaví velký úspěch na sociálních sítích - na instagramu ji sleduje 761 tisíc uživatelů. V budoucnu by se ráda učila od profesionálů, protože si studium zatím nemůže dovolit. Občas zajde s maskou například do supermarketu: "Zajímají mě reakce lidí," dodává.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz