Alkohol

Existují čtyři druhy opilých lidí. Kam patříte vy? ANKETA

Existují čtyři druhy opilých lidí. Kam patříte vy? ANKETA
Zdroj: Thinkstockphotos

Po pár skleničkách někdy přichází zábava a někdy taky ne. Podle vědců z univerzity v Missouri existují čtyři typy opilých lidí. Do jaké skupiny patříte vy?

Výzkumu "Searching for Mr. Hyde: A five-factor approach to characterizing types of drunks" se zúčastnilo 187 vysokoškoláků. Vyplynuly čtyři kategorie alkoholových osobností.

Nudní Hemingwayové
To jsou přesně ti přátelé, kteří si většinou pamatují, co se večer stalo a nekoluje o nich příliš mnoho historek. Jejich chování se ani po alkoholu moc nemění. Většinou se chovají zodpovědně i v podnapilosti a není snadné je přimět k něčemu rebelskému. Jsou to prostě takoví nezničitelní intelektuálové.

Mary Poppins
"Ach bože, svět je tak krásný a lidé tak milí! Skupinové objetí!" Poznáváte se? Pak jste jako Mary Poppins. Přátelství a ochota z vás po dávce ethanolu jen čiší. Možná neděláte potíže, ale je možné, že si ráno ochotu a přílišné přátelství občas vyčítáte.

Související obsah

Pan Hyde
Stačí pár loků a oči se vám zbarví do ruda. Slyšíte i trávu růst a štve vás to. Ten u vedlejšího stolu se kouká podezřele a vaše přítelkyně určitě mrkla na číšníka. Přichází paranoia a agrese na sebe nenechá dlouho čekat. Prásk!

Související obsah

Šílený profesor
"A proto je Země placatá a od té doby chodí želvy po zadních!" Sebevědomí stoupá stejně rychle, jako reprodukovatelné vědomosti. Stáváte se odborníkem na cokoli. Slyšte slyšte: Profesor přichází! A i z velmi tiché osobnosti se může stát obrovský šoumen. Jen udržet pozornost posluchačů!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LEŽ JAKO VĚŽ: Jaký největší mýtus o alkoholu je naprostý nesmysl? Odteď už to nebudete dělat

ŠPATNÁ VÝCHOVA? Jaký dort si studentka vybrala na oslavu promoce? Matku z toho málem kleplo

ip, TN.cz

K tématu Alkohol

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz