Rvačka

Napadli Vietnamce ve večerce kvůli pivu, pak se nestačili divit! VIDEO

Skupinka alkoholem rozjařených mladých cizinců napadla ve středu nad ránem ve večerce v centru Prahy vietnamského prodavače, protože jim připadalo, že má příliš drahé pivo. Se zlou se potázali, dva skončili v nemocnici, třetí v policejních poutech.

Konflikt se odehrál v mini marketu na rohu Kaprovy a Žatecké ulice před třetí hodinou.

Různorodá parta mladých mužů a dívek z Portugalska, Itálie a Finska se zastavila před vietnamským obchodem. Tři mladíci šli dovnitř zakoupit pití.

Majitel měl sice už po zavírací hodině a s bratrem a švagrovou uklízel, zákazníky však neodmítl.

Turistům se ale zdálo pivo moc drahé. Vietnamec je tedy vyzval k odchodu s tím, že už má stejně zavřeno. To se mladíkům nelíbilo také.

Několik minut trvalo dohadování, během něhož prodavač zhasínal světlo a doprovázel zákazníky ke dveřím. Nakonec došlo ke strkanici, která se změnila v bitevní vřavu, při které vzal za své mimo jiné regál plný flašek s vínem.

Zdroj: TN.cz

Jeden z cizinců pak údajně jako první střepem zaútočil na Vietnamce a říznul ho do ruky. Zraněný však útočníkům společně s bratrem oplatili stejnou mincí a vypudili je z prodejny. Tam už dorazili policisté, které přivolala zmíněná švagrová.

Dva z cizinců nakonec nebyli schopni odejít po svých a záchranáři je převezli s řeznými ranami do nemocnice, ošetřili i provozovatele večerky. Třetí z útočníků skončil v policejních poutech.

Okolnosti incidentu prověřují policisté, mají mimo jiné k dispozici kamerový záznam zevnitř prodejny. Poté rozhodnou o právní kvalifikaci případu. Škoda na zničeném zboží půjde do mnoha tisíců.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HURÁ NA PIVKO! Milujete alkohol? Neuvěříte, kolik ho podle vědců můžeme denně vypít!

KONEČNĚ DŮKAZ! Vědci potvrdili, že pivo zlepší milostný život. A vysvětlili přesně v čem

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz