Přestřelka

Vraždění policistů v Dallasu vysílal muž živě na internetu. VIDEO

Přestřelka v Dallasu, při které pět policistů zemřelo a dalších šest bylo zraněných, se objevila online na sociálních sítích. Mohl za to svědek celého incidentu Michael Kevin Bautista, který neváhal a řádění sniperů a policistů natočil.

Zaznělo několik výstřelů, policisté se krčili za služebními vozy a očima prohledávali okolí. Právě to bylo ta chvíle, kdy Michael Kevin Bautista vytáhl svůj telefon a začal scénu před sebou vysílat živě na sociálních sítích.

Video už vidělo přes tři miliony lidí. Všichni napjatě sledovali, jak si policisté poradí v tak kritické chvíli, kdy je může mít na mušce sniper, kterého oni nedokážou lokalizovat.

Nakonec se však přece jen pravděpodobně podařilo."Právě střílí a na zemi je policista," komentoval dění Bautista. "Myslím, že možná někoho chytili," líčil do telefonu.

Takhle natočili střelce další svědci masakru v Dallasu:

 

Střelba přerušila jinak vcelku poklidnou demonstraci proti policejnímu násilí na černoších v Dallasu. V souvislosti s tímto incidentem už policisté zadrželi tři lidi, z toho jednu ženu. Čtvrtý podezřelý podle všeho zemřel při přestřelce v podzemních garážích.

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz