APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Cestující kouřil v MHD. Když ho řidič napomenul, dal mu ránu pěstí

Cestující kouřil v MHD. Když ho řidič napomenul, dal mu ránu pěstí
Zdroj: TN.cz

Nepříjemný zážitek si odnesl z odpolední šichty řidič autobusu pražské MHD, který v sobotu večer napomenul jednoho z cestujících, že ve voze kouří. Agresivní muž jej za to napadl a způsobil mu zranění v obličeji.

Incident se odehrál v autobuse linky č. 139 na zastávce Sídliště Lhotka po osmé hodině večer. Řidič autobusu vystoupil ze své kabiny a šel do zadní části vozu, kde jeden z cestujících kouřil cigaretu. Řidič za to muže napomenul, avšak ten jej za to fyzicky napadl.

Šofér od agresora schytal několik ran pěstí přímo do obličeje a začal silně krvácet. Odběhl zpátky do své kabiny, která je oddělena od přepravního prostoru a přivolal pomoc. Krátce na to dorazilo na místo několik policejních hlídek, kterým se podařilo agresivního útočníka zadržet a zpacifikovat.

Otřeseného řidiče musela na místě ošetřit záchranná služba, která jej pak odvezla do nemocnice na komplexní vyšetření. Dopravní podnik pak zajistil jeho vystřídání a náhradní spoj, neboť autobus, ve kterém došlo k napadení, byl znečištěný krví. Zadržení útočníka potvrdil mluvčí pražské policie Jan Daněk, který uvedl, že muž byl eskortován na policejní služebnu k provedení dalších úkonů.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz