Smrt

Smrt v přímém přenosu: Býk zabil toreadora manželce před očima!

Známý toreador Victor Barrio (†29) nezvládl zápas s býkem, který živě vysílala španělská televize a zemřel přímo před očima zděšených diváků. V publiku seděla i jeho krásná manželka, které teď zůstaly jen oči pro pláč.

Victor Barrio byl nadšeným a velmi šarmantním toreadorem, kterému nedělalo příliš problém býky zkrotit. Zápas ve španělském městě Teruel se mu ale pořádně vymknul z ruky.

Býk ho napíchl na rohy a svalil na zem, nechtěl přestat útočit. Jeho zdrcená manželka a zděšení diváci sledovali, jak mladý toreador bojuje o život, informuje portál larazon.es.

Barria okamžitě převezli do nemocnice, v tu chvíli už byl ale v bezvědomí. Lékaři byli naprosto bezmocní. Zranění byla natolik rozsáhlá a vážná, že jim temperamentní toreador podlehl. Měl zasažené plíce i srdce.

Související obsah

Novinářka Raquel Sanzová,která si odvážného Victora vzala v roce 2014, je v šoku. Na veřejnosti se příliš neukazuje, se ztrátou svého muže se stále nemůže smířit.

Ačkoli býčí běhy mají každoročně klidně i deset obětí, smrt toreadora při býčím zápasu tak častá není. Barrio je od roku 1987 druhou obětí těchto krvavých her. Nebyl přitom žádný amatér, jako toreador získal mnoho vzácných ocenění.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Švédská pornohvězda nasadila život, aby zachránila býka. Vběhla do arény mezi toreadory!

Hrozivé video ze Španělska: Býk nabral chlapce a zlomil mu vaz

VAŠE PŘÍBĚHY: Naši lásku zaskočila smrt
VÁŠ PŘÍBĚH: Manžela (†32) jí vzala rakovina. A přišly další útrapy!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz