Smrt

Záhadná smrt mladé Týnky: Policie prozradila NOVÁ FAKTA!

Jako na kolotoči - tak působí vyšetřování záhadné smrti šestadvacetileté Kristýny z pražského Proseku. Ještě v neděli to vypadalo, že mladou dívku mohl ve Vysočanské ulici někdo zavraždit. Nyní je všechno jinak.

"Na základě předběžných výsledků pitvy a dosavadním prošetřováním kriminalisté vyloučili násilnou smrt dívky způsobenou cizím zaviněním. Okolnostmi jejího úmrtí se budou nadále zabývat," uvedl v pondělí dopoledne pražský policejní mluvčí Jan Daněk.


O víkendu si přitom podivnou smrt mladé ženy přebrala pražská "mordparta", na místě byl i její šéf Josef Mareš. Otřesná je ovšem lhostejnost lidí.


Týna totiž podle všeho ležela přímo u vchodu do panelového domu několik hodin. Navíc na místě, které je snadno viditelné a kudy projde spousta chodců. Vše ovšem nasvědčuje tomu, že osud bezvládné mladé ženy nikoho nezajímal.


Související obsah


Záchranáře a policisty zalarmoval v sobotu ráno až soused, který bezvládné tělo objevil. Pro Týnku už však bylo pozdě. I po vyloučení vraždy však zůstává více vyšetřovacích verzí - sebevražda nebo nešťastná náhoda.


Podle svědků trávila mladá žena poslední hodiny svého života v nočním baru nedaleko od domu, kde zemřela. Jeden ze sousedů navíc reportérce TV NOVA řekl, že v sobotu brzy ráno se kolem domu potloukalo několik dívek, které byly nejspíš opilé a dělaly pořádný randál.


Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

pez, TN.cz

K tématu Smrt

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz