Zahraničí

Svět blázní. Tyhle šílenosti provádí fandové pokémonů! SEZNAM

Svět blázní. Tyhle šílenosti provádí fandové pokémonů! SEZNAM
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Celý svět loví pokémony. Hra každý den nabírá na popularitě a získává si tak miliony hráčů po celém světě. Posedlost novou mobilní hrou Pokémon Go ovšem začíná nabývat nezdravých rozměrů.

Lidé a jejich animovaní dvojníci

Fanoušci hry sdílejí na sociální síti fotografie, ve kterých se porovnávají s pokémony, kteří jim jsou nejpodobnější. Podobu hledají především v účesu. Na fotografii pak zapózují s podobným výrazem, kterým napodobují pokémona. Fotky sdílejí na Twitteru stovky uživatelů. Uživatelé si také mění profilové fotky na sociálních sítích, do kterých si vkládají i fotky pokémonů. Používají filtry a Photoshop, aby jim byli co nejpodobnější.

Když se objeví vzácný pokémon


Šílenství ovládlo i USA. V Central Parku se objevil vzácný Pokémon Vaporeon a stovky lidí se ho vydaly ulovit. K podobným situacím dochází po celé Americe. Zahraniční média tvrdí, že hráči v zápalu boje naráží do stromů. Někteří jsou schopni nechat se téměř i ušlapat, o tom se můžete nechat přesvědčit v následující reportáži.
 

 

Nechal práci, aby mohl lovit

Mladík z Nového Zélandu se rozhodl zanechat své zaměstnání, aby mohl lovit pokémony. Do dnešní chvíle ulovil 90 pokémonů z možných 151, které jsou v současnosti při hře k dispozici. Mladík si své rozhodnutí velmi pochvaluje, údajně se tak může podívat do nejrůznějších mest a díky hře cestovat. " Šest let jsme pracoval a teď mám možnost si užít nějaké dobrodružství. Pokémoni mi dali šanci žít svůj sen."


Volal policii kvůli krádeži pokémona!

"Uvědomujete si, že si zahráváte s lidským životem, když zbytečně blokujete linku," řekla policistka hráči, který kontaktoval policii, aby nahlásil ukradeného Pokémona. Policie následně poučila hráče, v jakých situacích je vhodné kontaktovat tísňovou linku.

Lov způsobil hromadnou nehodu

"Sakra, když chcete pochytat všechny, musíte riskovat všechno. Tak jsem zastavil a začal házet pokébally," tak vysvětlil šestadvacetiletý Lamar Hickson vážnou dopravní nehodu, kterou způsobil v americkém státě Massachusetts. Během jízdy po dálnici totiž zahlédl Pikachu.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz