Michael Jackson

Další špína na popovou legendu! Jackson chtěl Hermionu za ženu

Další špína na popovou legendu! Jackson chtěl Hermionu za ženu
Zdroj: oficiální zdroj

Lékař Conrad Murray, který údajně způsobil smrt Michaela Jacksona, nyní napsal skandální knihu o jeho životě. Po odtajnění policejní zprávy o nalezených materiálech s pedofilní tematikou jde o další informace vrhající na zesnulou hudební legendu špatné světlo.

Od smrti Michaela Jacksona uplynulo už sedm let. Slavný zpěvák se 25. června 2009 otrávil silným sedativem propofol, který mu podával proti chronické nespavosti osobní lékař Conrad Murray. Lékař byl v roce 2011 usvědčen z neúmyslného zabití. V říjnu 2013 byl předčasně po dvou letech propuštěn.

Lékař v knize popisuje spoustu dosud utajených informací ze soukromí popového krále. Podle deníku Daily Mirror tvrdí, že si Jackson chtěl vzít za ženu 12letou dceru svého britského přítele Marka Lestera, kterou potkal, když jí bylo pouhých 5 let. Lester tohle tvrzení popírá. "Jejich vztah byl čistě nevinný," tvrdí. Když to nevyšlo, padla jeho druhá volba na dětskou hvězdu Emmu Watson, do které se zamiloval, když jí bylo 11 let.

Zdroj: 9gag.com

Murray také tvrdí, že se zpěvák převlékal za klauna, aby se mohl dostat do blízkosti dětí a nikdo ho nepoznal. Používal také falešný akcent, aby zamaskoval svůj hlas. V knize se také píše, že si často objednával prostitutky do hotelového pokoje.

Související obsah

"Věřím, že tato kniha bude dárkem pro Michaelovy fanoušky a jeho rodinu," vysvětlil lékař. S jeho tvrzením mnoho lidí nesouhlasí a obviňují ho, že mu jde o jen o peníze. "Tohle je příběh Michaela Jacksona takového, jaký byl. Chtěl, abych řekl jeho příběh - plním tedy jeho přání," uzavřel.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz