Bolest břicha

Ženu bolelo břicho, lékaři z ní vytáhli něco neuvěřitelného!

Ženu bolelo břicho, lékaři z ní vytáhli něco neuvěřitelného!
Zdroj: Thinkstockphotos

Obrovský šok zažila žena, která se vypravila k lékaři poté, co se nemohla zbavit dlouhotrvajících tupých bolestí břicha. Gynekoložka zdroj bolesti objevila. Z "tampónu" uvízlého ve vagíně se ovšem vyklubalo něco úplně jiného!

Michelle Barrowová miluje kočky. A její chlupatí společníci Donut (Kobliha) a Cricket (Cvrček) s ní v posteli spí už několik let. Žena si ovšem asi neuvědomila, že kočky čas od času línají.


A ji i její gynekoložku čekal pořádný šok, když si žena při návštěva intimní lékařky postěžovala, že trpí tupou bolestí v podřišku.


Podle Daily Mailu doktorka zdroj potíží objevila poměrně rychle - byl jím pěticentimetrový cizí objekt uvízlý v pacientčině vagíně. Lékařka si nejprve myslela, že šlo o zapomenutý nebo uvízlý tampón.


Související obsah


Pravda byla ovšem mnohem podivnější. Chlupatou kuličku v pochvě totiž měly na svědomí právě Michelliny kočky. Žena věří, že se jí chlupy do vagíny dostaly během sexu a zachytily se na jejím nitroděložním tělísku, kde se postupně zachytávaly další a další nečistoty, které nakonec vytvořily pěticentimetrový cizí předmět.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Žena měla křeče v břiše. Neuvěříte tomu, co v ní lékaři našli!

MÁLEM OMDLELA: Lékaři u ženy léčili zácpu. Neuvěříte, co se jí stalo po tom, co si vzala léky!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz