Smrt

Drsná smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila

Drsná smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila
Zdroj: facebook

Pár si chtěl užít divoký sex, skončilo to tragédií. Mladá žena totiž zůstala v posteli ležet mrtvá. Její milenec si prý myslel, že spí. U soudu se ale musí zpovídat z obvinění z vraždy a znásilnění.

Dvacetiletá India Chipchaseová se rozhodla strávit noc s o dvaatřicet let starším Edwardem Tenniswoodem v jeho bytě v Northamptonu. A pár se na věc vrhnul hodně energicky, alespoň tak to u soudu Tenniswood popsal.

"India mi v jedné chvíli vzala ruce a dala si je kolem krku, po chvíli jsem myslel, že vrcholí. Pak jsem vyčerpáním usnul," popsal osudnou lednovou noc muž. Když se vzbudil, dívka stále ještě "spala", ve skutečnosti ale byla udušená. Tenniswood si vypil skleničku vína a vyrazil ven pro něco k jídlu.

Jenže když se vrátil, začalo mu být podezřelé, že India stále není vzhůru. "Myslel jsem, že je v komatu, hledal jsem proto v její kabelce nějaké léky, třeba proti cukrovce. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že je mrtvá," řekl. Pak prý zazmatkoval a odešel na skleničku do nedalekého hotelu.

Související obsah

Ještě předtím ale stihnul Indii obléknout a převléct povlečení na posteli, rozsvítil světla a zapnul rádio. Pak nechal dívku napospas osudu. Policie ho vypátrala ještě ten večer. Muž ale od začátku tvrdí, že je nevinný.

Podle soudu ale bylo všechno jinak. Tenniswood měl dívku vylákat do svého bytu, tam ji potom znásilnil a nakonec uškrtil. Ten ale tvrdí, že to byla jen nehoda a že se při sexu ani jeden neovládal. Soud o jeho vině rozhoduje v těchto dnech.

mom
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz