Eddie Stoilow

Kapela Eddie Stoilow zahrála ŽIVĚ ve Snídaně s Novou!

Snídaně s Novou vám každou srpnovou středu přinese koncert špičkového českého hudebníka. Tuto středu vystoupila v živém vysílání kapela Eddie Stoilow. Kvůli špatnému počasí ale nikoliv před budovou TV Nova, ale přímo ve studiu Snídaně s Novou.

Vystoupení kapely Eddie Stoilow jste mohli sledovat od 6:00 do 9:00 v rámci vysílání Snídaně s Novou v televizi Nova. Členové kapely si vystoupení dle jejich slov užili a v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz nám mimo jiné prozradili, jak se jim na dnešek vstávalo ve tři hodiny ráno anebo jaké to bylo si zahrát s reprezentačním gólmanem Petrem Čechem.

Na celý rozhovor se můžete podívat zde:

V rámci letních koncertů s TN.cz se ještě 10. 8. představí kapela Slza, 17. 8. zpěvák Xindl X, 24. 8. kapela Mandrage a poslední srpnovou středu Rybičky 48.

Související obsah

Kapela Eddie Stoilow vznikla v roce 2003. Poprvé o sobě dala výrazněji vědět o tři roky později díky singlu Dancin´ Flu. V roce 2010 nazpívala úspěšný singl Hey You, o rok později pak neúspěšnější hit Frozen. Koncert s kapelou odehrál i reprezentační brankář Petr Čech, který s kapelou vystoupil také další rok během fotbalového Eura v Polsku.

V květnu vydala kapela nové album Jupiter, ke kterému chystá na podzim také koncertní turené po českých městech. "Pojedeme střední a větší města a máte se na co těšit, budeme hrát nové album, ale i starší věci," prozradila kapela.

Hey you 

Frozen

Baby

Sun is shining

Floating

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz