Tragédie

"Trápím se myšlenkou proč zrovna ty," písní uctili památku Simony

Silným gestem uctili dva mladíci památku tragicky zesnulé Simony. Složili emotivní píseň, která popisuje její tragický odchod, ale také bolest pozůstalých a fakt, že na ni nikdy nezapomenou.

Jan Pokorný, který má uměleckou přezdívku Dollar, napsal dojemný text ke krásné, ale velmi smutné písni s názvem Vzpomínka na Simonku. Martin Ferenci (FeriMusic) složil hudbu.

"Je mi to líto, že se ti to stalo, nikdy už tě neuvidím, si naše zlato. Chybíš mi moc a chybíš nám všem, ke smutku je tady teď každý odsouzen," je jen úryvkem z emotivního textu, kterým se autor loučí se svou kamarádkou.

Neštěstí se stalo začátkem července. Do pramice, na které s dívkou jel ještě jednatřicetiletý muž, přítel Simony, narazil devatenáctiletý mladík na vodním skútru. Ten jel údajně moc rychle, ale policie případ stále vyšetřuje.

Související obsah

Následky srážky byly tragické. Simona utrpěla při nehodě vážná poranění a na místo musel být přivolán vrtulník záchranné služby. Zranění byla bohužel natolik vážná, že jim dívka během leteckého transportu podlehla. V nemocnici skončil i druhý pasažér z pramice. Řidiči skútru stačilo ošetření na místě.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Tragédie na Orlíku má nečekané rozuzlení. Mladík na skútru je přítelem dcery slavných rodičů!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz