Násilí

VIDEO: Matka týrala chlapečka, manžel ji natočil skrytou kamerou!

Muž v indickém Bareilly podezíral manželku, že mlátí jejich syna, do ložnice proto instaloval kameru. Šokující záběry, na kterých žena chlapečka bije, škrtí a třese s ním, teď zveřejnil. Vše také nahlásil policii.

Na internetu se objevilo video, které ukazuje otřesné chování ženy k vlastnímu dítěti. Manžel ji podezíral, že se synem nezachází zrovna s mateřskou péčí a láskou, proto do ložnice instaloval kamery. To, co viděl, ale šokovalo i jeho.

Na záběrech to nejdříve vypadá, že si žena s chlapečkem jen hraje, to se ale rychle změní. Najednou do dítěte vší silou strčí, až upadne na všechny čtyři. Potom chlapečka mlátí a agresivně ho plácá po zádech i zadečku. Dítě také zvedne do vzduchu za krk a třese s ním.

Chlapec zůstává po celou dobu nehybně ležet, což naznačuje, že je na podobné zacházení zvyklý. Jediná chvíle, kdy se žena zastaví, nastane, když si upravuje náramky. Pak ale v bití vlastního syna zase pokračuje.

Související obsah

Zděšený otec podle britského deníku Daily Mirror vše nahlásil policii a dalším úřadům. Jméno muže ani jeho ženy se u videa neobjevilo a rodinu z indického Bareilly zatím neidentifikovali ani policisté.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz