APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

Psí láska bez hranic: Pejsek čekal šest dní před nemocnicí

Každý by měl mít po boku takového přítele, jako je fenka Maya. Na svou majitelku pes čekal několik dní před nemocnicí.

Oddaná fenka seděla šest dní u dveří nemocnice, když její majitelku, Sandru Iniestu z Barcelony, převezli na urgentní operaci.

Mladou ženu začalo bolet břicho, když se vracela z dovolené. Otec ji rychle zavezl do nemocnice ve městě Elda, které leží v provincii Alicante. Dvaadvacetiletá Sandra musela podstoupit akutní operaci slepého střeva. V nemocnici pacientka byla téměř týden, dokud se zcela nezotavila.

Maya, fenka z plemene Akita Inu, navzdory všem pokusům odmítla svou majitelku opustit, i když se otec Sandry několikrát snažil fenku od nemocnice odtáhnout. Maya se nevzdala a věrně čekala před vchodem budovy.

Související obsah


Fena Maya se díky své lásce k člověku rychle stala hvězdou, protože o její loajalitě personál nemocnice informoval média.

has, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz