Opilý

Opilý muž ležel ve křoví několik dní! Žrali ho červi a brouci zaživa

Opilý muž ležel ve křoví několik dní! Žrali ho červi a brouci zaživa
Zdroj: Mediafax

Otřesná podívaná se naskytla v minulých dnech strážníkům břeclavské policie. U Mlýnského náhonu nedaleko Vranova mlýna našli v křoví ležet muže. Na jeho těle se už pásli cizopasníci a jejich larvy.

Nereagujícího muže našel ve křoví u Mlýnského náhonu ležet rybář. Ten také zavolal policii. "Hlídce se s dotyčným podařilo navázat verbální komunikaci, po chvíli však bylo jasné, že bez pomoci lékařů se neobejde," řekl policejné mluvčí Zdeněk Novák.

Nejen, že se nemohl postavit na nohy a ani si sednout, ale jeho tělo bylo obklopeno množstvím hmyzu a na částech jeho těla vegetovali cizopasníci a jejich larvy. "Muž uvedl, že na místě ležel bez pohnutí několik dnů. Přivolaná posádka sanitky ho převezla k ošetření do nemocnice," dodal Novák.

Související obsah

Nakonec se ukázalo, že šlo o bezdomovce. Podle strážníků se jím ale stal teprve nedávno. V době, kdy ho policisté našli, byl prý silně opilý a dehydrovaný.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SNÍMEK, KTERÝ JDE VŠEM PŘÍKLADEM: Teenager udělal bezdomovci něco, co ještě nikdo neudělal

Řidič zastavil, aby dal bezdomovci peníze. Co se stalo poté, rozhodně nečekal!
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz