Smrt

Simonku (3) našli mrtvou. Byl to otčím, mají jasno ve vsi

Simonku (3) našli mrtvou. Byl to otčím, mají jasno ve vsi
Zdroj: Profimedia

Slovenskem od neděle hýbe podivná smrt teprve tříleté Simonky z vesnice na Zvolensku. Dívenka zemřela za podivných okolností. Policie na případ uvalila informační embargo, místní ale mají jasno.

Podle obyvatel Bzovskej Lehôtky zabil Simonku nevlastní otec Roman K., který se teprve před pár týdny vrátil z kriminálu, kde si odpykával trest za brutální týrání manželky.


"Je to sofistikovaný psychopat. Za mřížemi skončil díky výpovědi dvou mužů. Ti viděli, jak svlékl manželku, postavil ji ke zdi a házel po ní nože. Jedním ji zasáhl do tváře," popsali obyvatelé vsi portálu pluska.sk.


V zimě prý ženu běžně políval nahou ledovou vodou a často se prý rval i se synem Martinem. Před smrtí měl týrat i své rodiče. A teď prý zadusil polštářem malou Simonku, která před dvěma týdny začala chodit do školky.


Související obsah


Že za smrtí děvčátka stojí Roman K., měla prý policistům říct matka Simonky Monika. Vypráví to prý i po vsi. Otčím ovšem popírá, že by holčičce ublížil.


"Malou jsem měl rád. Nevím, co se stalo. Já jsem jí nic neudělal," dušuje se Roman K., který je tím, kdo v neděli ráno bezvládnou Simonku v posteli objevil.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LIDSKÁ ZRŮDA: Tahle žena brutálně zavraždila dvouletou Yanu. Až zjistíte, proč to udělala, budete z toho mít husí kůži!

NOČNÍ MŮRA RODIČŮ: Tříletý chlapec řekl mamince dobrou noc a zemřel

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz