Banány

Žena má dům plný pavouků! Muži mají po kousnutí 4 hodiny erekci

Žena má dům plný pavouků! Muži mají po kousnutí 4 hodiny erekci
Zdroj: Profimedia

Matku dvou dětí k smrti vyděsilo hnízdo ukryté v banánech z obchodu. Když upustila ovoce na zem, do všech stran se rozutekli pavouci. Sophie okamžitě sebrala celou rodinu a z domu prchla. A udělala dobře.

Palovčík brazilský ukrytý v banánech patří mezi vůbec nejjedovatější pavouky světa. Je známý tím, že jeho kousnutí způsobuje u mužů i čtyřhodinovou bolestivou erekci, po které následuje smrt.

Když Sophie objevila bílé hnízdo v banánech, vyděsila se. "Bylo to jak z hororového flmu," řekl deníku The Sun její partner Ashley Gamble. Část pavouků skončila ve vysavači, věština je ale zřejmě ještě někde v domě.

Související obsah

"V hnízdě bylo asi 20 kousků, které se rozutekly všude po podlaze," řekl Gamble. "Partnerka úplně ztuhla hrůzou," dodal.

Pár, který má dvě malé děti, zabalil všechny potřebné věci a celá rodina se přesunula k babičce, kde nyní bydlí. Obchod, kde mladá žena banány zakoupila, má nyní celý byt pavouků zbavit. Vedení už se i veřejně omluvilo.

"Můžeme ujistit všechny naše zákazníky, že podobné incidenty jsou extrémně vzácné. Všechny naše banány jsou omývány a ošetřovány předtím, než jsou převezeny do Británie. Každý jednotlivý kus je navíc ručně kontrolován kvůli kvalitě a případným 'černým pasažérům'," ujistilo vedení obchodu Asda.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík měl erekci neuvěřitelných 5 dní v kuse! Jak se mu to proboha podařilo?

Husťák! Muž si nacpal do pusy živou tarantuli obalenou hadem

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz