Angelina Jolie

Drsná zpověď chůvy Jolie a Pitta: Děti pijí alkohol a jezdí v autě!

Drsná zpověď chůvy Jolie a Pitta: Děti pijí alkohol a jezdí v autě!
Zdroj: isifa.com

Rozvod nejslavnějšího páru Hollywoodu provází řada skandálů. O ten další se postarala bývala chůva známé rodiny, která nechala nahlédnout do chodu domácnosti Jolie a Pitta. Jak se chovají děti slavného páru?

Žena, která měla ještě donedávna na starost výchovu jejich šesti potomků, otevřeně promluvila o soukromí rodiny, které se nemělo dostat na veřejnost. Bývalá chůva uvedla, že Pitt a Jolie výchovu svých šesti dětí absolutně nezvládají. Angelina údajně tráví většinu času na charitativních akcích, zatímco Pitt holduje alkoholu.

Dětem údajně chybí výchova. Největší problémy jsou s Paxem a Maddoxem. Ti se pořád perou a hádají. Maddox prý už od svých devíti let pije víno a na pozemku rodičů jezdí v autě. Mezi hračky dětí patří například sbírka dýk, se kterými v domě pobíhají.

"Nemají nad těmi dětmi žádnou kontrolu. Uprostřed noci seběhnou dolů a budí rodiče se snahou dostat se jim do postele," řekla médiím bývalá zaměstnankyně. V domě sloužilo šest chův, stálým zaměstnancem byl také domácí učitel a kuchař.

Související obsah

Letos se ale situace změnila. Angelina udělala chůvu na plný úvazek ze svého bratra Jamese Havena, kterému údajně má plynout deset procent z jejích výdělků. Počet chův se měl snížit na dvě, zůstal i domácí učitel, protože děti nikdy nenavštěvovaly školu. Jediný Maddox před pěti lety chodil do francouzského lycea v Los Angeles, ale ne příliš dlouho.

Podívejte se na reportáž televizních novin 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak vypadala Angelina Jolie v patnácti? Pikantní FOTOSÉRIE vám vyrazí dech!

JE TO VENKU! Na povrch unikly rozvodové papíry Angeliny Jolie a Brada Pitta! Neuvěříte, co v nich kráska uvedla

has, TN.cz

K tématu Angelina Jolie

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz