Zahraničí

Mladého Čecha brutálně umlátili v Londýně! Zabili ho řetězem

Mladého Čecha brutálně umlátili v Londýně! Zabili ho řetězem
Zdroj: facebook

Skupina mladíků ve východním Londýně zavraždila jednatřicetiletého Čecha Zdeňka M., který ve Velké Británii pracoval. Muž zraněním na místě podlehl.

Zdeněk M. nepřežil útok mladých agresorů, kteří ho v londýnském Poplaru umlátili k smrti. Incident se odehrál ve středu večer. Podle jednoho ze svědků se dobře oblečený muž v obleku, který se vracel z večírku, dostal do sporu se skupinou mužů, když čekali v jedné z provozoven rychlého občerstvení. O tragédii informoval deník Daily Mirror. 

 

Související obsah

Muž ležel v louži krve nedaleko od místa, kde se s muži pohádal. Svědek útoku se ho pokusil oživit a přivolal záchranku. Zdravotníci však muže na místě prohlásili za mrtvého. 

 

"Jeden z mladíků měl železný řetěz z kola, kterým ho praštil zezadu do hlavy," řekl médiím svědek. Zdeňka M. měli mladíci na kolech pronásledovat po sporu v občerstvení. "Ležel na zemi a měl poraněnou hlavu. Bylo tam spoustu krve, kopali do něj," řekl další svědek.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hokejista brutálně zmlátil svou krásnou přítelkyni: Kopal do mě a tahal mě za vlasy, tvrdí modelka

Zbil přítelkyni kvůli postu na Facebooku. Neuvěříte, kam ho soud místo do vězení poslal

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz