ženská obřízka

Ženská obřízka už je v Evropě! Oběti jsou teprve dva roky!

Ženská obřízka už je v Evropě! Oběti jsou teprve dva roky!
Zdroj: Profimedia

Irským Dublinem otřásá odporný zločin, který má nejspíš náboženský podtext. V poutech skončil třicátník, který podle místních médií zmrzačil pohlaví teprve dvouleté dívenky.

Pro Iry je šok o to větší, že jde o první případ takzvané ženské obřízky v zemi. Minimálně první zdokumentovaný případ. Policisté muže původem ze Somálska zatkli na jihu Dublinu ve čtvrtek v noci.


Muži zákona si pro podezřelého přišli podle britského Mirroru do bytu, kde bydlí blíže neidentifikovaná žena se dvěma holčičkami předškolního věku.


Související obsah


Podle dostupných informací batole se zmrzačenými genitáliemi skončilo v nemocnici, kde se o dívenku starají lékaři. Ženská obřízka je v Irsku pochopitelně zakázaná a Somálci tak hrozí vězení za zmrzačení dítěte. Maximální sazba za barbarský zákrok je až 14 let natvrdo.


Kdyby Somálec prováděl zákrok ve své domovině, nehrozilo by mu nic. Zato jeho oběti by hrozily vážné zdravotní komplikace a možná i smrt zapříčiněná pooperační infekcí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měla to být jenom obřízka, tvrdí muž, který se po narkóze probudil bez penisu

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Co Baba Vanga předpověděla Evropě? Její nové varování míří na nás!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz