Domácí

Krásné ženy tančily u tyče! Podívejte se na jejich výkon!

Na TN.cz jste měli exkluzivní možnost sledovat finále soutěže Pole Art 2016. Nestihli jste to? Nevadí! Máme pro vás připravenou ukázku úžasných výkonů talentovaných tanečnic.

Pole art je nový umělecký styl, který spojuje akrobatický tanec na tyči s dalšími tanečními styly, jako je scénický tanec, contemporary dance, street dance, latinsko-americké tance nebo také flirt dance.Mistrovství Pole Art 2016 je prestižní soutěží v pole dance s uměleckým zaměřením. Soutěžící se nominují na základě svých přihlašovacích videí. Nejlepší z nich se ve finále utkali o mistrovské tituly.

Podívejte se na video z Pole ART 2015:

Pokud vás pole art zaujal, v lednu proběhne další soutěž. Porota vybrala a vyhlásila nejlepší 3 soutěžící v několika kategoriích. Vítězové postoupili na ME v pole art POLESTARS 2016, které se uskuteční 29. 1. 2017.


Program soutěže doplnil také doprovodný program. Například Filip Jankovič tančil na podpatcích. Soutěžící hodnotila při jejich vystoupení čtyřčlenná porota profesionálních tanečníků a choreografů z ČR, Slovenska a Itálie. Porota hleděla na umělecký dojem, provedení a technickou náročnost výkonu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trochu jiné proporce: Tězkotonážní tanečnice u tyče vám zvedne tlak!

Neskutečná jízda! Tahle tanečnice u tyče vás uhrane. Podívejte se na video!

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz