Ivan Mládek

Mládek byl z vystoupení Etzlera nadšený: "Je ale hezčí, než já!"

Mládek byl z vystoupení Etzlera nadšený: "Je ale hezčí, než já!"
Zdroj: tn.cz / youtube

V oblíbeném pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2 v neděli zazářil i humorista a zpěvák Ivan Mládek! Tentokrát se ale nedostavil osobně, na jevišti ho zastoupil skvělý Miroslav Etzler, který si vystřihl oblíbenou píseň Jožin z bažin.

Diváci TV Nova se v neděli radovali z dalších opravdu originálních vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát si výherní šek vybojovala Markéta Procházková coby svérázný Scooter, o pořádné pozdvižení se ale postaral i Miroslav Etzler, který se vtělil do českého humoristy Ivana Mládka.

Podívejte se na sestřih vystoupení z nedělní Tváře:


"Bylo to bezvadný," nešetřil chválou na Etzlerovo vystoupení Mládek. "I hlavní rys tam byl, připomínal mi mě z dálky," dodal.

Související obsah

Přesto se mu na energickém vystoupení cosi nezdálo. "Ten pán, co to hrál, je samozřejmě hezčí člověk. Byl takový pódiový, atraktivní," smál se zpěvák. Nebylo prý pochyb o tom, koho že to vlastně ztvárňuje.

Mládek se sice později přiznal, že vystoupení Miroslava Etzlera si musel pustit dodatečně na internetu, Tvář má prý ale rád. "Mile mě to překvapilo," svěřil se.

Pořad je podle Mládka senzační a i vy si ho můžete pořádně užívat! A to opět v neděli ve 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michal David promluvil o vystoupení Davida Gránského: Už si na tom vylámalo zuby spoustu lidí!

PUKNETE SMÍCHY! Roman Vojtek ukázal, co se děje ve Tvojí tváři, když zhasnou kamery

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz