Iva Pazderková

VIDEO: Iva Pazderková neudržela slzy! Dojemné setkání ve Tváři

Při natáčení Tvojí tváře dochází někdy k momentům, které doženou k slzám nejen Ondru Sokola, ale i samotné porotce. Jeden takový silný zážitek měla během tréninku i Iva Pazderková, kterou zaskočila vítaná návštěva Jana Ciny.

Už dnes večer uvidí diváci osm nových proměn v show Tvoje tvář má známý hlas. Mezi nimi bude i proměna Jana Ciny v českou zpěvačku Naďu Urbánkovou s písní Závidím.

Zpěvačka souhlasila a přišla se podívat na natáčení tréninku Jana Ciny, který neměl o návštěvě nejmenší tušení. “To je jediný člověk, který mě může zpívat a hrát,” potěšila Jana Cinu zpěvačka.

Související obsah

A hned se společně pustili do tréninku písně Závidím. “Tak, to už je špatně, ta melodie je trošku jiná,” vysvětlila hned Urbánková a písničku si společně zazpívali.

Nejprve chvíli trénovali, pak si začali povídat. A neskutečně emotivní setkání Jana Ciny a Nadi Urbánkové nakonec dostalo i porotkyni a koučku soutěžících Ivu Pazderkovou. “Právě jste mě oba rozbrečeli,” dojalo ji setkání.

Související obsah

Talentovaný zpěvák a herec Jan Cina už si ve Tváři jednu ženskou roli vystřihl - a to hned v prvním dílu, kdy nasadil podpatky a zazářil jako Madonna. Následovaly proměny jako OutKast, LMFAO nebo John Legend. Českého interpreta si ale vystřihne úplně poprvé. Jak mu to půjde, sledujte už dnes ve 20:20 na TV Nova!

Nedělní proměny:

Miroslav Etzler - KISS
Roman Vojtek – Michael Jackson
Jan Cina – Naďa Urbánková
David Gránský – Reel 2 Real
Marta Jandová – Cee Lo Green
Ivana Jirešová – Deee-Lite
Markéta Procházková – The Cranberries
Anna Slováčková – Prince

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘÍŠTĚ V TVÁŘI: Jaké proměny čekají soutěžící v dalším díle? Tady je SEZNAM!

VTIPNÉ FOTO Z MASKÉRNY: Jan Cina a Markéta Procházková vypadali jako sourozenci!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz