Klaun

Děsivý klaun s nožem naháněl v lese běžce! Maškary terorizují USA

Spojené státy terorizuje gang děsivých klaunů. Pohybují se v lesech nebo kolem škol a lákají k sobě děti, ale děsí i dospělé. Muže v převleku zachytili na videu i dva kamarádi, kteří si šli zaběhat. Klaun je pak naháněl s nožem v ruce!

Strašidelní klauni se objevují v čím dál více amerických městech. Terorizují obyvatele rezidenčních čtvrtí, lákají děti do lesa a obchází kolem škol i úřadů. Na sociálních sítích už vznikly skupiny, kam lidé zaznamenávají místa, kde klauny viděli. Několik z nich také zatkla policie.

Jakou hrůzu může takový klaun nahnat, ví i Chase Prior a Patrick Williams, kteří na muže v barevné masce narazili při běhu. V sobotu vyrazili klusat do lesa u Newarku ve státě Ohio, když si všimli klauna na mostě, který pomalu kráčel směrem od nich.

"Vstal jsem brzo, abych se s Partickem proběhnul. Zaparkovali jsme poblíž posilovny a pak se vydali po cyklistické stezce směrem k 21. ulici. Přitom jsme se zrovna nedávno s kamarádem Zanem bavili o těch klaunech, které tam údajně lidi viděli," napsal Chase na Facebook.

Spolu s popisem celého incidentu zveřejnil i video. Na nahrávce vysvětluje, že právě jednoho klauna zahlédli, proto začali natáčet. Potom se vydají zpátky k němu a nakonec ho Chase konfrontuje. "Co to sakra děláš? Je půl osmý ráno. Slyšels o tom, co? Lidi z toho šílí," křičí s narážkou na "klaunský gang".

A pak se stane něco opravdu děsivého. Maskovaný muž se v půlce mostu zastaví a vydá zpátky k nim. V tu chvíli si kamarádi všimnou, že klaun drží v ruce nůž. V panice utíkají, ale muž s kudlou je nahání. Nakonec mu naštěší přece jen unikli a rozhodli se nahrát video na sociální síť.

"Netušili jsme, že se něco takového stane, když jsme vyběhli. Za nadávky na videu se omlouvám, ale byl jsem hodně otřesený. Dávejte si na tohohle chlápka i jemu podobné pozor, protože to bylo fakt strašidelný. Ať už to byl vtip nebo ne," dodal Chase. Někteří lidé ho ale obvinili ze zfalšování videa.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz