Kojení

Máma se vyfotila, jak kojí, Facebook jí zablokoval profil!

Máma se vyfotila, jak kojí, Facebook jí zablokoval profil!
Zdroj: facebook

Udělala dobrý skutek, místo odměny ovšem přišel trest. Řeč je o mladé matce, která pomohla kamarádovi s hladovým nemluvnětem a nakojila ho společně s vlastním potomkem.

Ale když se s příběhem Rebecca Wanosiková pochlubila na facebooku, sociální síť jí podle jejích vlastních slov zablokovala profil.


Matka šesti dětí se svěřila, že jí 30. září napsal kamarád, že potřebuje pomoc. Prý potřebuje nakojit holčičku, jejíž máma musela na operaci.


Dívenka je prý odjakživa zvyklá na mléko z prsu a láhev odmítá. Rebecca okamžitě souhlasila. "Když prcka přivezl, bylo jasné, že je to dítě vyčerpané a hladové. Tak jsem udělala správnou věc a holčičku nakrmila. I když nebyla moje," cituje Rebeccu britský Mirror.


Zdroj: facebook


"Kojnou" ovšem záhy překvapily negativní reakce některých lidí, kteří jí na facebooku psali, že to, co udělala, je divné a nepřirozené.


Související obsah


A další rána přišla přímo od správců sociální sítě, kteří Rebecce zablokovali profil. Nejspíš proto, že se vyfotila, jak děti krmí a fotku zveřejnila.


To rozzuřilo ženina manžela Anthonyho, který napsal, že nechápe, proč facebook sabotuje takhle prospěšné činy a raději šíří "zlo a nenávist".

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz