Marihuana

Mladík měl konopí úplně všude, byt byl jako zelená jeskyně!

Mladík měl konopí úplně všude, byt byl jako zelená jeskyně!
Zdroj: Policie ČR

Svým očím nevěřili kriminalisté na Hodonínsku, když si po sbírání důkazů konečně došli pro mladíka, kterého podezírali z pěstování marihuany ve velkém. Jeho byt byl totiž bez nadsázky napěchovaný konopím.

 Zelený "koberec" na podlaze, sušící se konopí na židlích, stoličkách, v koutě na hromadě krabic, vedle počítače a dokonce i pod sušákem na prádlo. 


Čtyřiadvacetiletý mladík z Hodonínska zkrátka není žádný troškař - konopí totiž pěstoval hned na dvou místech. Jedna "zahrádka" byla v neobývaném rodinném domku ve vesnici na Kyjovsku. Tam drogový dealer od začátku roku vypěstoval nejméně 60 rostlin konopí.


Související obsah


"V jeho bydlišti pak kriminalisté nalezli další kompletní pěstírnu včetně 119 rostlin. Podezřelý muž také uvedl, že dalších přibližně 60 rostlin vypěstoval a sklidil v zahradě za domem, když je zamaskoval mezi rostoucí kukuřicí," popsal chování vynalézavého "zemědělce" policejní mluvčí Petr Zámečník.


A není divu, že měl mladík celý byt vystlaný stonky konopí - policisté totiž v bytě objevili kromě tohoto rostlinného odpadu neuvěřitelných 15 kilo sušené marihuany v hodnotě přes milion korun.Všechno tak napovídá tomu, že šlo o pěstitele na plný úvazek, který se výrobou a prodejem marihuany živil. Nyní mu ovšem hrozí, že příštích deset let stráví v zamřížované cele.

pez, TN.cz

K tématu Marihuana

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz