Piercing

Ženu skoro zabil jediný piercing! Teď žije s jedním prsem!

Ženu skoro zabil jediný piercing! Teď žije s jedním prsem!
Zdroj: Profimedia

Nikki je sice teprve třiatřicet, ale už se velmi zblízka setkala se zubatou s kosou. A můžete za to jediný piercing v bradavce, který si servírka nechala nastřelit. Smrti unikla jen o chlup.

Nikki Belzaová žije a pracuje v Las Vegas. A ve městě hazardu existuje přímá úměra mezi napěchovaností dekoltu a velikostí dýška od zákazníků.


Proto drobná brunetka měla první operaci prsou už v jednadvaceti a od té doby podstoupila několik dalších zákroků, za něž celkem utratila přes dvacet dva tisíc dolarů (asi 550 tisíc korun).


Související obsah


Všechno bylo v nejlepším pořádku do letošního dubna, kdy si Nikki omylem z levé bradavky vytrhla kovový piercing, který si do ní nechala dát po poslední operaci prsou.


Rána se ovšem poměrně rychle zahojila a servírka se vrátila do práce. Nedávno ji ovšem celý prs začal hrozně bolet a nakonec zkolabovala.


Zdroj: Profimedia


Lékaři v nemocnici následně zjistili, že Nikki od manžela chytila streptokokovou infekci. A bakterie způsobily Američance otravu krve.


Doktoři tak neměli jinou možnost, než Nikki úplně vybrat prsní tkáň a odstranit implantát. Prsatá brunetka tak momentálně má jen jedno prso a prý se na svůj nyní napůl plochý hrudník nemůže ani podívat. Ale doufá, že brzy bude moci mít nový implantát.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz