Chilli

Čili a vagína se nemíchají: Žena zažila nejhorší bolest v životě!

Čili a vagína se nemíchají: Žena zažila nejhorší bolest v životě!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Některé omyly hodně bolí. Své o tom ví těhotná žena, která si na intimní místa omylem vetřela čili. To ovšem ještě netušila, že za chvíli bude ještě mnohem hůř.

Nejmenovaná žena ve 34. týdnu těhotenství se se svým pikantním dobrodružstvím pochlubila na Facebooku. Za její ohnivou nehodu může roztržitost a plný močový měchýř.


Vše začalo v momentě, kdy těhotná žena na zahradě před domem sbírala čili papričky. Pak si ovšem nutně potřebovala odskočit na malou.


Všechno bylo v pořádku do chvíle, kdy si nastávající maminka vytřela klín ubrouskem, na který sáhla rukama od čili papriček. "Křičela jsem, mlátila kolem sebe a dožadovala se čehokoli, co by tu strašlivou bolest zmírnilo," cituje z facebooku nejmenované ženy britský Daily Mail.


Související obsah


Křik slyšel manžel, který nezaváhal a podal trpící ženě dózu s vazelínou. Alespoň si tedy myslel, že je to vazelína. Místo toho se bolestí zkroucená žena natřela mentolovou mastí, která její utrpení ještě znásobila.


Nastávající maminka tak skončila na dva dny v nemocnici, kde její pálivá patálie měla poslední tečku ve chvíli, kdy k večeři dostala chilli con carne.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Youtuberka promluvila o vážném postižení, které jí ničilo život! Jak vůbec může žít se dvěma vagínami?

VIRÁLNÍ ZÁBĚRY: Tanečnici začala při vystoupení hořet vagína

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Chilli

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Krátká zpráva

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc, nakoupilo samopaly bez tendru

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za nákup bez tendru. Zakázka se týkala nákupu pušek a samopalů pro Policii České republiky. "Ve všech třech případech zadavatel postupoval v jednacím řízení bez uveřejnění, tedy bez jakékoliv soutěže, aniž by byly splněny podmínky pro použití tohoto druhu zadávacího řízení. Celkem takto nakoupil 1 873 souprav zbraní," uvedl předseda ÚOHS Petr Mlsna.

Píše se na Deník.cz