Chilli

Čili a vagína se nemíchají: Žena zažila nejhorší bolest v životě!

Čili a vagína se nemíchají: Žena zažila nejhorší bolest v životě!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Některé omyly hodně bolí. Své o tom ví těhotná žena, která si na intimní místa omylem vetřela čili. To ovšem ještě netušila, že za chvíli bude ještě mnohem hůř.

Nejmenovaná žena ve 34. týdnu těhotenství se se svým pikantním dobrodružstvím pochlubila na Facebooku. Za její ohnivou nehodu může roztržitost a plný močový měchýř.


Vše začalo v momentě, kdy těhotná žena na zahradě před domem sbírala čili papričky. Pak si ovšem nutně potřebovala odskočit na malou.


Všechno bylo v pořádku do chvíle, kdy si nastávající maminka vytřela klín ubrouskem, na který sáhla rukama od čili papriček. "Křičela jsem, mlátila kolem sebe a dožadovala se čehokoli, co by tu strašlivou bolest zmírnilo," cituje z facebooku nejmenované ženy britský Daily Mail.


Související obsah


Křik slyšel manžel, který nezaváhal a podal trpící ženě dózu s vazelínou. Alespoň si tedy myslel, že je to vazelína. Místo toho se bolestí zkroucená žena natřela mentolovou mastí, která její utrpení ještě znásobila.


Nastávající maminka tak skončila na dva dny v nemocnici, kde její pálivá patálie měla poslední tečku ve chvíli, kdy k večeři dostala chilli con carne.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Youtuberka promluvila o vážném postižení, které jí ničilo život! Jak vůbec může žít se dvěma vagínami?

VIRÁLNÍ ZÁBĚRY: Tanečnici začala při vystoupení hořet vagína

pez, TN.cz

K tématu Chilli

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz