Zahraničí

Ženu věznil Američan v kontejneru jako psa, pak přiznal 7 vražd!

Ženu věznil Američan v kontejneru jako psa, pak přiznal 7 vražd!
Zdroj: Twitter

Brutální případ řeší američtí policisté v Jižní Karolíne. Registrovaný sexuální násilník Todd Kohlhepp se přiznal k dalším vraždám, na svědomí by jich měl mít celkem sedm. Informace vyšly najevo poté, co policisté objevili ve čtvrtek pohřešovanou ženu přivázanou řetězem ke kontejneru.

Vše začalo, když policie nalezla u Kohlheppa Kaylu Victorii Brownovou, která se již od srpna pohřešovala. Mladá žena na sebe přitáhla pozornost tím, že mlátila věcmi do plechového kontejneru, ve kterém ji sexuální násilník věznil.

"Pohřešovaná byla v kontejneru přivázaná jako pes, měla řetěz kolem krku," popsal strašlivý nález při konferenci šerif Chuck Wright. V těsném prostoru bez oken ji držel dlouhé dva měsíce. Brownová byla pohřešovaná společně se svým přítelem, kterého podle portálu BBC Kohlhepp zastřelil přímo před jejíma očima.

Související obsah

Jeho prostřílené tělo nalezli policisté v sobotu přímo na pozemku a Kohlhepp se přiznal k tomu, že na místě jsou zakopána další dvě těla.

Kohlhepp se také přiznal k tomu, že byl střelcem v případě smrtelné přestřelky u obchodu s motorkami v Chesnee poblíž Spartanburgu v Jižní Karolíně, kde zemřeli další čtyři lidé.

Související obsah

"Hlavní je, že jsme ji našli živou, díky bohu za to," svěřil se reportérům šerif. K násilníkovi je dovedla výborná práce vyšetřovatele sexuálních zločinů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz