Graffiti

Milovník graffiti Kuba spadl v metru pod vlak! Přišel o kus lebky

Milovník graffiti Kuba spadl v metru pod vlak! Přišel o kus lebky
Zdroj: facebook.com

Student medicíny Vojta jako jediný přispěchal na pomoc vážně zraněnému mladíkovi, který ve čtvrtek na Náměstí Míru spadl v metru pod vlak. O celém hrozivém incidentu později promluvil na kameru, vy si nyní jeho svědectví díky Aktu.cz můžete poslechnout.

Vojta byl zrovna na cestě do školy, když si na nástupišti v metru všiml hloučku lidí, kteří zmateně pobíhali sem a tam a postávali u kolejiště. Brzy zjistil, že paniku v metru způsobila vážná nehoda - pod soupravu metra spadl mladý muž. Nikdo z postávajících lidí mu ale na pomoc nepřišel.

Vojta neváhal a okamžitě začal jednat. "Viděl jsem člověka zaklíněného mezi vagony hlavou dolů - s rozseknutou hlavou, tak jsem se šel podívat, co se mu stalo," řekl pro Aktu.cz.

Mladík vypadal podle Vojty opravdu hrozivě. "Měl částečnou skalpaci lebky, opuchlý obličej, krvácel z hlavy i z části krku. Byl silně opilý a měl poruchu vědomí," vysvětlil student medicíny.

Zpověď muže, který jako jediný mladíkovi přispěchal na pomoc:

Podle záchranářů muž utrpěl zranění hlavy, byl ale při vědomí.
Podle informací TN.cz byl mladík převezen do vinohradské nemocnice, mluvčí Lukáš Matýsek jeho zdravotní stav ale nemohl s ohledem na lékařské tajemství blíže komentovat. Podle policie už má však mladík za sebou i výslech, z nejhoršího je tak zřejmě venku.

 

Související obsah

Zraněný Kuba rád maluje grafitti, policie proto začala prošetřovat i to, jestli Jakub nespadl pod vlak při nějaké nebezpečné "akci". Provoz metra musel být kvůli nehodě dočasně přerušen, obnoven byl po zhruba hodině.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Trik v show se hrozivě zvrtl. Žena střelila hořícím šípem muže přímo do krku

VIDEO: Holčička dováděla na posteli rodičů v dost nevhodnou chvíli. Tohle mohlo skončit katastrofou!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz