Výměna manželek

Výměna manželek: První přivítání proběhne v alkoholovém oparu!

V dalším premiérovém díle Výměny manželek půjde hlavně o příbuzenské vztahy a problémy s alkoholem. Uvidíme, jestli se podaří náhradní mamince Zdeňce zlepšit Petrův postoj k nevlastním dětem nebo jestli dokáže Majka pomoci Romanovi obnovit jeho vztah s manželkou.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Hrušek u Břeclavi, kterou tvoří Majka (35), Petr (39), synové Daniel (14), Zdenek (4) a dcera Dominika (13).

Na druhé straně se seznámíme se Zdenou (37), Romanem (38) a dcerami Káťou (9) a Klárou (5), kteří žijí ve Volarech.

 

Související obsah

Obě rodiny, které se Výměny manželek zúčastnily, mají své problémy. Zdenka s Romanem nejvíc řeší vzájemné odcizení. Zdenka totiž začala podnikat a na manžela jí nezbývá moc času. Žijí tak vedle sebe, ale spolu skoro vůbec nejsou. Majka by zase přivítala, kdyby se zlepšil Petrův vztah k dětem. Všechny tři ratolesti jsou totiž její a on se s nimi jen těžko sžívá. Navíc se rád napije.

A právě s Petrovou zálibou v alkoholu bude bojovat jeho náhradní manželka Zdenka. Už na jejich první setkání přijde značně opilý. A to Zdenku vyděsí. Ponese se celých deset dní s pachutí alkoholu?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz