Pátrání

Spadla klec! Policie vypátrala šíleného klauna z Orlickoústecka

Spadla klec! Policie vypátrala šíleného klauna z Orlickoústecka
Zdroj: facebook

"Nebezpečný" klaun, který na videu hodil po řidiči auta panenku, neunikne bez trestu. Policistům se podařilo pachatele z Orlickoústecka dopadnout, udělal totiž přestupek. Teď mu za jeho činy hrozí pokuta.

Policisté odhalili totožnost šíleného klauna z Orlickoústecka, který v říjnu s panenkou v ruce "ohrožoval" řidiče. Ačkoli šlo o sehranou scénku, šašek nezůstane bez trestu. Udělal totiž velkou chybu.

"Video natáčené čtveřicí osob za účelem propagace jsme začali prověřovat z vlastní iniciativy poté, co se sehraná scénka objevila v médiích," vysvětlila policejní mluvčí Lenka Vilímková.

Související obsah

"Na základě šetření jsme zjistili, že muž v masce klauna se v noci z úterý 18. října 2016 na středu 19. října 2016 pohyboval po silnici č. I/14 v katastru obce Sopotnice na místě zvaném 'Na Bídě', kde je to zákonem o silničním provozu zakázáno," dodala mluvčí.

Takhle vznikalo video s šíleným klaunem:

Kvůli přestupku teď hrozí viníkovi pokuta až 2500 korun, policie už na případ upozornila příslušný správní orgán. Dál ale varuje ostatní, aby se vyvarovali podobným hloupým žertíkům. "Nelze vyloučit, že v nezúčastněných osobách to může vzbudit obavu strachu o život a zdraví, a ty by pak mohly reagovat v rámci nutné obrany," uvedla mluvčí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Infarktové video: Klaun se vrací a tentokrát má motorovku

VIDEO JAK Z HORORU: Běželi lesem, když v tom se za nimi vynořil šílený klaun s nožem!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz