OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Jaké auto vybrat na zimu? Ptali jste se šéfky AAA AUTO

Jaké auto vybrat na zimu? Ptali jste se šéfky AAA AUTO
šéfka AAA AUTO Karolína Topolová

Proč stále více lidí kupuje vozy na splátky? Je podzim nebo zima vhodná doba na koupi auta? Jaké auto vybrat? Desítky dotazů zaslali čtenáři odbornici na auta na slovo vzaté - v online chatu na TN.cz odpovídala šéfka AAA AUTO Karolína Topolová.

Podle Karolíny Topolové je podzim pravá doba vhodná k nákupu "nového" ojetého auta. "S nástupem podzimu se trh postupně rozšiřuje, nabídka je velmi rozmanitá a dají se sehnat opravdu báječné vozy. Nesmíme však opomenout, že jsme s nárůstem počtu aut na celém českém trhu zaznamenali také poměrně vysoký nárůst průměrné ceny. To je způsobeno především tím, že se do nabídky dostaly méně ojeté automobily v lepším technickém stavu, čemuž odpovídá jejich nižší stáří a nižší počet najetých kilometrů," odpovídala na dotaz čtenáře s přezdívkou Selam šéfka Áček.

Ptali jste se také na čerstvé partnerství AAA AUTO s českým sportem. Netýká se však jen fotbalu. Novinkou bude podpora dvojice cestovatelů na dobrodružné cestě do Afriky. "Mám ráda odvážné nápady, proto jsme se také rozhodli podpořit dva mladé cestovatele Richarda Nemetha a Stefana Stefanova na jejich výpravě do Dakaru a zpět v autě za 69 tisíc. Za kvalitou našich vozů stojíme, a tak vůz na cestu si vybrali od nás. Kluci dokáží zdolat nejednu překážku a my, že se dá koupit kvalitní ojetina i v nižší cenové kategorii, když víte kde nakupovat," popsala Topolová.

Před zimou se ozvala také řada vyznavačů zimních sportů, kteří by rádi věděli, jaké auto je ideální na cestování s lyžařskou výbavou na hory. Co doporučila Karolína Topolová? "V tomto případě doporučuju buď SUV s náhonem na všechna čtyři kola (například Škoda Yeti a Volkswagen Tiguan) nebo MPV se zabudovaným prostorem pro lyžařské vybavení jako nabízí například Opel Zafira. Vozy s velkým zavazadlovým prostorem a znatelným komfortem pro cestování jsou již tradičně v tomto období žádanější," odpověděla šéfka Áček.

Všechny odpovědi si můžete přečíst zde:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Online

Důležité Události

Píše se na Deník.cz