Výměna manželek

Kristina z Výměny bude v šoku: Na záchodě najde něco nechutného!

Už ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli si poradí pořádkumilovná Kristina v chatě na samotě u lesa a zda se dokáže svéhlavá Lucie přizpůsobit úplně jinému chodu romské domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Frýdku-Místku, kterou tvoří Kristina (26), Lukáš (27), syn Sebastian (3) a Žaneta (17), kterou mají v pěstounské péči. Na druhé straně se seznámíme s Luckou (25), Bohušem (36) a dcerami Eliškou (1,5) a Vendulkou (2), kteří žijí v Návsi.

Romská rodina z Frýdku-Místku, jejíž hlavou je právě Kristina, je až přehnaně pedantská na úklid. Denně se u nich vysává, utírá prach a pečlivě uklízí celá domácnost. Kristina má největší strach z toho, že přijede do rodiny, kde je čistota až na posledním místě.

Bohužel její černé představy se naplní. Deset dní prožije v malé chatce, která zvenku vypadá moc hezky a malebně, ale uvnitř skrývá spoustu špíny. Hned při první prohlídce svého náhradního bydlení je Kristina v šoku ze všudy přítomné mastnoty a lepkavosti. Ta je na nádobí, kuchyňském náčiní a vše je podle jejích slov doslova nechutné.

 

Související obsah

Jak těchto deset dní v rodině, kde paní domu úklid zrovna nemiluje, zvládne?

Výměnu manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou k dispozici na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsný osud ve Výměně: Děti vyměnili za drogy!

Drama mimo Výměnu: Sousedka oznámila, že našla gaye Lukáše mrtvého!

LENKA PO VÝMĚNĚ: Dcera je ve výkonu trestu. A co vzkazuje druhé rodině?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz