Pedofil

Drsný trest pro pedofila: Lidé ho vytáhli z vězení a pověsili! VIDEO

Drsný trest pro pedofila: Lidé ho vytáhli z vězení a pověsili! VIDEO
Zdroj: liveleak.com

Rozzuřený dav v Bolívii se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou. Vykopli dveře vězení, vtrhli dovnitř a ze zadržovací cely vytáhli muže, který měl znásilnit a zabít 4letou holčičku. Pedofila pak veřejně pověsili.

Na internetu se objevilo šokující video, které ukazuje děsivé poslední chvíle obviněného pedofila. Policisté muže podezírali ze znásilnění a vraždy čtyřleté holčičky, jejíž ostatky našli minulý týden. Údajného viníka zatkli ve městě Reyes na severu Bolívie.

Místní se ale rozhodli vzít spravedlnost do vlastních rukou a veřejně násilníka potrestat. Desítky lidí vtrhly do vězení a rozrazily dveře cely, kde strážníci pedofila drželi. Potom ho rozzuřený dav vyvedl ven, postrkoval mezi sebou a někteří ho dokonce několikrát zbili.

Pozor! Video obsahuje drastické záběry, citliví lidé by se na něj neměli dívat.

 

Nakonec muže táhli ulicemi města až ke stromu, kde ho pověsili. To všechno za bouřlivého povzbuzování a přihlížení policistů. Ti se nejdříve krutému trestu snažili zabránit, dav je ale početně převyšoval, proto se po chvíli stáhli.

Pedofil údajně nebydlel přímo v obci, ale přijel na návštěvu k rodičům zavražděné holčičky. Její babička totiž zemřela a na pohřeb se sjela celá rodina. "Těla dívenky i zlynčované oběti jsme přemístili do Palos Blancos, kde pokračujeme ve vyšetřování," uvedl policejní šéf Ivan Zambrana.

Související obsah

Kvůli lynčování zatím nebyl nikdo zadržen ani obviněn. Kriminalisté však zpovídají desítky místních a k vyšetřování využívají i videa a fotky ze sociálních médií.

epa, TN.cz

K tématu Pedofil

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz