Výdělek

Za jediný den vydělala 25 milionů! Jak se jí to povedlo?

Za jediný den vydělala 25 milionů! Jak se jí to povedlo?
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Stačil jednoduchý nápad a ze zoufalé ženy se stala milionářka. Za 24 hodin vydělala částku, na kterou by většině lidí nestačil ani celý život práce. Inspirujte se jejím příběhem i vy!

Farmaceutka Danielle Di Pilla z Austrálie měla obrovské štěstí v neštěstí. Celý život se trápila, protože nemohla najít mýdlo nebo sprchový gel, který by nedráždil její pokožku. Žádný přípravek tak nemohla doporučit ani zákazníkům, kteří trpí ekzémy a lupenkou.

"Neexistoval přírodní produkt, s nímž bych byla spokojená a mohla bych ho doporučil lidem s citlivou pokožkou," prozradila Danielle. Rozhodla se proto vyvinout vlastní mýdlo. Hledala různé alternativy a zjistila, že ovčí mléko má léčivé účinky. Má totiž téměř stejné PH jako lidská kůže, píše portál tvnoviny.sk.

Tajemství jejího úspěchu však vede do daleké Číny. Danielle začala své produkty prodávat na čínském e-shopu Alibaba, který funguje na stejném principu jako Amazon nebo eBay. A to byla geniální podnikatelská strategie!

Související obsah

V té době bylo v Číně před "Dnem nezadaných". Právě v tento den proběhne celosvětově nejvíce online nákupů a čínské e-shopy spouští největší slevy roku. Danielle díky němu prodala za 24 hodin víc než 350 tisíc produktů a vydělala milion dolarů (asi 25 milionů korun).

"Nečekala jsem to, otevřelo to mému zboží dveře do celého světa," přiznala šťastná farmaceutka, která se původně chtěla soustředit na domácí trh. Teď se ale její produkty neprodávají jen v Číně, ale také v Jižní Koreji nebo Malajsii. Dnes pro ni pracuje 12 zaměstnanců a firma vyrábí 40 produktů včetně unikátního opalovacího krému.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z CHUDÁKA MILIONÁŘ: Zoufalý muž byl úplně na dně! Pak dostal geniální nápad. Co vymyslel?

ŽIVOT V LUXUSU: Blondýnka přišla k bohatství opravdu neobvyklým způsobem! Chtěli byste to taky?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz