Vánoce

KOMPLETNÍ TV PROGRAM NA VÁNOCE: Máte se na co těšit!

KOMPLETNÍ TV PROGRAM NA VÁNOCE: Máte se na co těšit!
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Tradiční pohádky, oblíbené komedie, ale i romantika, jak se patří. Takové budou letos Vánoce na Nově. Přečtěte si v podrobném televizním programu, na co se můžete těšit!

Svátky, na které se celý rok těšíme, jsou konečně tady! A co by to bylo za Vánoce bez princezen, lásky a zábavy? To všechno vám televize Nova během nejkrásnějších dní roku nabídne.

Děti si mohou čekání na Ježíška zkrátit už v pátek 23. prosince animovanou pohádkou Ledové království. A Štědrý den pak bude pohádkami a rodinnými filmy nabitý od rána do večera. Dárky můžete v sobotu večer rozbalovat společně s princeznou Ladou, maminky si po celém dni odpočinou třeba u Pretty Woman.

Program na jednotlivé dny si můžete prolistovat v galerii: 

Také na 1. a 2. svátek vánoční se Nova postará o to, abyste se ani na chvilku nenudili. Tři bratři se pokusí najít si nevěsty, Dorota Máchalová zase pozná, že s Čerty nejsou žerty. Chybět nebude ani legendární Mrazík, na toho se můžete těšit den před Silvestrem.

Jaké budou Vánoce na tematických stanicích skupiny Nova? Podívejte se TADY!

Na Silvestra vás čeká to nejlepší z fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a také největší hity Michala Davida. Nový rok potom můžete přivítat společně s Čertovou nevěstou.

Související obsah

Na co se můžete ještě těšit? Podívejte se v galerii na televizní program na 14 dní!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz