Pád

Pád ženy s dítětem z paneláku možná vidělo její druhé dítě

Tragédii, při níž dnes v Říčanech vyskočila žena s miminkem z okna v šestém patře, možná vidělo i její další dítě. V bytě zůstalo i partnerem ženy. Odvezla ho sanitka a muže si k výslechu přebrali policisté.

Zatím nevyjasněné neštěstí se stalo dnes dopoledne v Říčanech, v Plynární ulici. Z okna v šestém patře panelového domu tam vyskočila čtyřiatřicetiletá s miminkem v náručí. Žena na místě zemřela, čtyřměsíční kojenec má vážná mnohočetná zranění, ale bezprostřední pád přežil. Po náročné akci záchranářů byl letecky převezen na ARO motolské nemocnice.

Ještě v době, kdy už bylo miminko v nemocnici, na místě dopadu pod domem stále zůstávalo tělo ženy, které ohledávala policie. V bytě zajistila po neštěstí partnera ženy a našla tam i další asi čtyřleté dítě. To zřejmě mohlo celý hrůzný výjev vidět - nebo alespoň jeho důsledky. Zakrátko ho odvezla sanita se záchranáři pryč.

Související obsah

Muže se potom ujali kriminalisté, aby vyšetřili, co se přesně v bytě stalo a co předcházelo pádu ženy s dítětem z okna. Citlivý a čerstvý případ policie vyšetřuje, ale nechce k němu s ohledem na okolnosti uvolnit příliš informací.

"Dopoledne jsme vyjížděli k oznámění pádu ženy s dítětem v náručí z okna panelového domu v Říčanech," uvedl mluvčí středočeských policistů Zdeněk Chalupa. "Případem se nadále zabývají středočeští kriminalisté," doplnil.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz