Pád ženy s dítětem z paneláku možná vidělo její druhé dítě

Tragédii, při níž dnes v Říčanech vyskočila žena s miminkem z okna v šestém patře, možná vidělo i její další dítě. V bytě zůstalo i partnerem ženy. Odvezla ho sanitka a muže si k výslechu přebrali policisté.

Zatím nevyjasněné neštěstí se stalo dnes dopoledne v Říčanech, v Plynární ulici. Z okna v šestém patře panelového domu tam vyskočila čtyřiatřicetiletá s miminkem v náručí. Žena na místě zemřela, čtyřměsíční kojenec má vážná mnohočetná zranění, ale bezprostřední pád přežil. Po náročné akci záchranářů byl letecky převezen na ARO motolské nemocnice.

Ještě v době, kdy už bylo miminko v nemocnici, na místě dopadu pod domem stále zůstávalo tělo ženy, které ohledávala policie. V bytě zajistila po neštěstí partnera ženy a našla tam i další asi čtyřleté dítě. To zřejmě mohlo celý hrůzný výjev vidět - nebo alespoň jeho důsledky. Zakrátko ho odvezla sanita se záchranáři pryč.

Související obsah

Muže se potom ujali kriminalisté, aby vyšetřili, co se přesně v bytě stalo a co předcházelo pádu ženy s dítětem z okna. Citlivý a čerstvý případ policie vyšetřuje, ale nechce k němu s ohledem na okolnosti uvolnit příliš informací.

"Dopoledne jsme vyjížděli k oznámění pádu ženy s dítětem v náručí z okna panelového domu v Říčanech," uvedl mluvčí středočeských policistů Zdeněk Chalupa. "Případem se nadále zabývají středočeští kriminalisté," doplnil.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pád

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz